Arbeidsmiljøavdelingen

Arbeidsmiljøavdelingen er St Olavs Hospitals bedriftshelsetjeneste.

Les mer om Arbeidsmiljøavdelingen

Arbeidsmiljøavdelingen

Vi har i tillegg følgende eksterne kunder:
Rusbehandling Midt-Norge, Hemit, Sykehusapotekene, Trøndelag ortopediske verksted, NTNU Samfunnsforskning, Konsek AS,
Helsebygg Midt-Norge og Helse Midt-Norge RHF.

Arbeidsmiljøavdelingen ved St. Olavs Hospital er en bedriftshelsetjeneste som gjerne vil bidra til at arbeidsplassene både blir effektive og en kilde til glede og utvikling.

Sunne og gode arbeidsplasser er viktige for oss alle. Vi tilbringer store deler av livet på arbeidsplassen, den skal være et sted å bruke oss selv, kunnskapen og kompetansen vi har.

Det å være i arbeid er viktig for identiteten vår. Jobben definerer en stor del av hvem vi er og evnen til å fylle jobben er avgjørende for selvbildet.
De utfordringer jobben gir oss, er viktige for utviklingen av vår fysiske og mentale helse.

Vi kan hjelpe - med mye!

Ikke nøl med å kontakte oss om det er noe vi kan hjelpe med. Det kan være enkle ting, som hjelpemidler for å spare øyne, rygg, eller andre tiltak for å skape bedre arbeidsmiljø og samarbeidsklima.  Vi har arbeider også med forebyggende og helsefremmende tiltak for å komme i forkant av problemene.

Arbeidsmiljøavdelingen har taushetsplikt og et eget journalsystem.

Følg oss på Facebook

   
  

Telefonliste utvalgte ansatte/funksjoner
Rolle Navn Telefon E-post
LederOddny Bøe 951 268 80 oddny.boe@stolav.no
Bedriftslege Tore Bye 971 32 869 tore.bye@stolav.no
Bedriftslege Nils Martinsen 72 57 13 13 nils.martinsen@stolav.no
Bedriftslege Signe Lohmann-Lafrenz 947 89 406  signe.lohmann-lafrenz@stolav.no
Bedriftsfysioterapeut Karl-Petter Knudsen 924 49 756  karl-petter.knudsen@stolav.no
Bedriftsfysioterapeut Silvia Camilla Schüle 483 076 62 Silvia.Camilla.Schuele@stolav.no
Psykolog Thor-Erik Forsmark 902 231 03 Thor-erik.forsmark@stolav.no
Bedriftssykepleier, helsesøster Kirsti Ohr 907 602 23 kirsti.ohr@stolav.no
Bedriftssykepleier, jordmor Bjørg Johanne Sørvik 992 60 126 bjorg.johanne.sorvik@stolav.no
Yrkeshygieniker Vibeke Aavik 993 50 218 vibeke.aavik@stolav.no
Adm. konsulentHilde Merete Johansen725 71 313 hilde.johansen@stolav.no
Psykiatrisk sykepleier Gry Nordvik971 07 412  gry.nordvik@stolav.no

Kontakt

Oppmøtested
Vi holder til i 2.etasje i 1902-bygget (inngang mot Bevegelsessenteret).
Telefon
72 57 13 13
mandag - fredag 72 57 13 13
E-post
1902-bygget
Besøksadresse
Harald Hardrådes gt 14(Google maps)
7030 Trondheim
Telefon
06800
- Fant du det du lette etter?
Tilbakemeldingen vil ikke bli besvart. Ikke send personlig informasjon, for eksempel e-postadresse, telefonnummer eller personnummer.