Studieteam WE-studien

Prosjektledelse

Poretrettbilde av Torstein Vik

Torstein Vik 

Professor i barnesykdommer, NTNU 

Rolle i WE-studien: Prosjektleder

Telefon: 72 57 51 48 / 918 97 271

E-post: torstein.vik@ntnu.no

Publikasjoner

  

Poretrettbilde av Siri Merete Brændvik

Siri Merete Brændvik 

Forsker, INM, NTNU 

Rolle i WE-studien: Nasjonal prosjektkoordinator 

E-post:siri.merete.brandvik@ntnu.no

Publikasjoner

  

Poretrettbilde av Karin Roeleveld

Karin Roeleveld 

Professor, INM, NTNU 

Rolle i WE-studien: Forsker 

E-post:karin.roeleveld@ntnu.no

Publikasjoner

Poretrettbilde av Ingvild Storheil

Ingvild Storheil 

Forskningssykepleier, Barne- og ungdomsklinikken, St. Olavs Hospital 

Rolle i WE-studien: Forskningssykepleier 

E-post:ingvild.storheil@stolav.no

Telefon: 72 57 41 77 / 958 81 994

Studiemedarbeidere ved St. Olavs Hospital


Torarin Lamvik 

Overlege ortopedi

Rolle i WE-studien: Hovedutprøver 

E-post: torarin.lamvik@stolav.no


Ane Øvreness   

Vitenskapelig assistent

Rolle i WE-studien: Tester 

Telefon: 936 63 883

E-post: ane.ovreness@ntnu.no


Poretrettbilde av Ann-Kristin G. Elvrum

Ann-Kristin G. Elvrum 

Ergoterapispesialist i barns helse/Postdoc, St. Olavs Hospital/NTNU

Rolle i WE-studien: Tester 

Telefon: 976 75 897

E-post: ann-kristin.elvrum@ntnu.no

Publikasjoner

Poretrettbilde av Astrid Rasch

Astrid Rasch 

Spesialfysioterapeut, St. Olavs Hospital

Rolle i WE-studien: Tester   

E-post: astrid.rasch@stolav.no

Poretrettbilde av Astrid Ustad

Astrid Ustad 

Vitenskapelig assistent, INM, NTNU

Rolle i WE-studien: Tester 

E-post: astrid.ustad@ntnu.no


Elin Ljungström 

Sykepleier Barneortopedisk poliklinikk, St. Olavs Hospital 

Rolle i WE-studien: Studiesykepleier 

Telefon: 72 57 45 17

E-post: elin.maria.theres.ljungstrom@stolav.no    


Poretrettbilde av Ellen Marie Bardal

Ellen Marie Bardal 

Postdoktor, INM, NTNU 

Rolle i WE-studien: Postdoktor 

E-post: ellen.bardal@ntnu.no

Publikasjoner

  

Poretrettbilde av Marit Morseth Juvik

Marit Morseth Juvik 

Sykepleier/ barneortopedisk poliklinikk, St. Olav

Rolle i WE-studien: Studiesykepleier 

Telefon: 72 57 44 34

E-post: marit.morseth.juvik@stolav.no



Poretrettbilde av Ragnhild Sunde Braaten
Ragnhild Sunde Braaten 

Fysioterapeut, St. Olavs Hospital

Rolle i WE-studien: Tester  

E-post: ragnhild.sunde.braaten@stolav.no


Poretrettbilde av Rannei Sæther

Rannei Sæther 

Postdoktor, LBK, NTNU

Rolle i WE-studien: Postdoktor 

Telefon: 992 48 133

E-post: rannei.sather@stolav.no


Poretrettbilde av Tobias Goihl

Tobias Goihl     

Ortopediingeniør / Labansvarlig

Rolle i WE-studien: Tester  

Telefon:  992 79 028 

E-post: tobias.goihl@ntnu.no


Studiemedarbeidere  ved Sykehuset i Vestfold

Poretrettbilde av Guro Lillemoen Andersen

Guro Lillemoen Andersen 

Seksjonsoverlege, Habiliteringssenteret, Sykehuset i Vestfold

Rolle i WE-studien: Hovedutprøver

Telefon: 22 20 82 59

E-post: guro.andersen@siv.no


Poretrettbilde av Anne Elisabeth Ross Raftemo
Anne Elisabeth Ross Raftemo 

Overlege ved Habiliteringssenteret, Sykehuset i Vestfold/PhD-kandidat ved NTNU

Rolle i WE-studien: Utprøver/koordinator for legene 

E-post: anelro@siv.no


Inge Ringheim 

Fysioterapeut / Sykehuset i Vestfold

Rolle i WE-studien: Tester  

Telefon: 33 13 40 97 / 997 86 276 

E-post: inge.ringheim@siv.no


Poretrettbilde av Ingrid Undstad

Ingrid Undstad 

Fysioterapeut, Teknomed AS + Sykehuset i Vestfold (leies inn kun i tilknytning til studien)

Rolle i WE-studien: Tester   

E-post: ingrid.undstad@teknomed.no

Poretrettbilde av Ingvild Maalen-Johansen

Ingvild Maalen-Johansen 

Forskningsassistent

Rolle i WE-studien: Tester 

E-post: inkmaa@sunnaas.no


Studiemedarbeidere ved Oslo Universitetssykehus

Poretrettbilde av Kjersti Ramstad
Kjersti Ramstad 

Overlege og postdoktor, Oslo Universitetssykehus

Rolle i WE-studien: Hovedutprøver

E-post: kjeram@ous-hf.no


Portrettbilde av Anita Hoddevik Dagsgard
Anita Hoddevik Dagsgard 

Spesialist i barne- og ungdomsfysioterapi / OUS Rikshospitalet

Rolle i WE-studien: Tester 

E-post: andags@ous-hf.no


Portrettbilde av Jonas Belstad Øygard

Jonas Belstad Øygard 

Spesialfysioterapeut/ Oslo Universitetssykehus

Rolle i WE-studien: Tester   

Telefon: 23 07 17 48

E-post: jonoey@ous-hf.no


Line Raad 

Studiekoordinator ved Klinisk forskningspost barn, Oslo Universitetssykehus RH 

Rolle i WE-studien: Studiekoordinator 

Telefon: 23 07 45 07

E-post: line.raad@gmail.com 

Portrettbilde av Patrick Aleksander Bjørge

Patrick Aleksander Bjørge 

Fysioterapeut, Oslo Universitetssykehus

Rolle i WE-studien: Tester 

Telefon: 23 07 17 49

e-post: patbjo@ous-hf.no


Portrettbilde av Sturla Solheim

Sturla Solheim 

Overlege, Seksjon for nevrohabilitering – barn, Oslo universitetssykehus

Rolle i WE-studien: Utprøver

E-post: suso@ous-hf.no

Studiemedarbeidere  ved Universitetssykehuset Nord-Norge

Portrettbilde av Jasmina Majkic-Tajsic
Jasmina Majkic-Tajsic 

Avdelingsoverlege, Barnehabiliteringen i Troms, Universitetssykehuset Nord-Norge 

Rolle i WE-studien: Hovedutprøver 

Telefon: 07766 / 77 75 59 40

E-post: jasmina.tajsic@unn.no


Portrettbilde av Sølvi Haugen

Sølvi Haugen 

Spesialist i barne- og ungdomsfysioterapi, Barnehabiliteringen i Troms, Universitetssykehuset Nord-Norge 

Rolle i WE-studien: Tester   

E-post: solvi.haugen@unn.no

Studiemedarbeidere ved Haukeland Universitetssykehus


Portrettbilde av Ånen Aarli

Ånen Aarli 

Seksjonsoverlege, Barne- og Ungdomsklinikken 

Rolle i WE-studien:Hovedutprøver

E-post: aanen.aarli@helse-bergen.no


Portrettbilde av Anita Hofstad

Anita Hofstad 

Spesialsykepleier/Forskningskoordinator 

Rolle i WE-studien: Studiesykepleier

Telefon:  55 97 57 20 / 917 80 976 

E-post: anita.hofstad@helse-bergen.no


Portrettbilde av Hildur Grindheim

Hildur Grindheim 

Spesialsykepleier 

Rolle i WE-studien: Forskningssykepleier 

E-post: hildur.grindheim@helse-bergen.no



Portrettbilde av Jorunn Syltøy

Jorunn Syltøy 

Barnesykepleier 

Rolle i WE-studien: Forskningssykepleier 

E-post: jorunn.syltoy@helse-bergen.no



Portrettbilde av Katrine Jansen

Katrine Jansen 

Ortopediingeniør

Rolle i WE-studien: Ganglaboratoriet Tester 

Telefon: 55 97 70 70

E-post: katrine.jansen@helse-bergen.no



Portrettbilde av Merete A. Malt

Merete A. Malt 

Spesialfysioterapeut 

Rolle i WE-studien: Tester

E-post: merete.andersen.malt@helse-bergen.no



Portrettbilde av Teresa Brnic Gote

Teresa Brnic Gote 

Spesialfysioterapeut

Rolle i WE-studien: Ganglaboratoriet Tester 

Telefon: 55 97 70 70

E-post: teresa.brnic.gote@helse-bergen.no



- Fant du det du lette etter?
Tilbakemeldingen vil ikke bli besvart. Ikke send personlig informasjon, for eksempel e-postadresse, telefonnummer eller personnummer.