Ansatte ved FOR

Jan Gunnar Skogås

Daglig leder FOR
St. Olavs hospital
Mobil: +47 982 80 585
E-post: jan.gunnar.skogas@stolav.no

Gunnar Morken

Forskningsdirektør / Forskningsavdelingen
St. Olavs hospital
Telefon: +47 918 53 705 / 72 82 30 34
E-post: gunnar.morken@stolav.no

Øystein Risa

Instituttleder ved Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk
Fakultet for medisin og helsevitenskap
Mobil: +47 926 13 734
E-post: oystein.risa@ntnu.no

Hans Olav Myhre

Professor Emeritus St. Olavs hospital
Mobil: +47 951 49 688
E-post: homyhre@online.no

Ivar Rossvoll

Leder Fagrådet / Overlege ortopedi St. Olavs hospital
Mobil: + 47 911 70 330
E-post: ivar.rossvoll@stolav.no

Frode Manstad-Hulaas

Overlege radiologi St. Olavs hospital
Telefon: + 47 72 82 80 67
E-post: frode.manstad-hulaas@stolav.no

Thomas Langø

Forsker
Mobil: +47 909 62 913
E-post: Thomas.Lango@sintef.no

Marianne Haugvold

Rådgiver FoU / Cand. Scient.
Mobil: +47 957 00 495
E-post: marianne.haugvold@stolav.no

Ingrid Granbo

Forskningskoordinator / Kardiologisk sykepleier
Mobil: + 47 932 3 788
E-post: ingrid.granbo@stolav.no

Liv-Inger Stenstad

Forskningskoordinator, Kirurgisk klinikk, Klinikk for Lunge og arbeidsmedisin  og Ortopeden
Aut. Radiograf, BSc., MSc.
Telefon: +47 72 82 03 24 / +47 970 00 373
E-post: liv-inger.stenstad@stolav.no

Gabriel Hanssen Kiss

Ph.D. / Ingeniør / Forsker / Forskningskoordinator
Nevrokirugisk klinikk og Klinikk for ØNH, Kjeve- og Øyesykdommer
NorMIT koordinator
Mobil: +47 918 97 945
E-post: gabriel.kiss@stolav.no

Jan-Magne Gjerde

Ingeniør/ Forskningskoordinator
NorMIT 3D-LAB   
Telefon: + 47 73 55 33 55 / + 47 916 83 533
E-post: jan-magne.gjerde@stolav.no

Vigdis Schnell Husby

Førsteamanuensis / Forskningskoordinator/ forsker
Telefon: + 47 734 12 312 / +47 951 68 372
E-post: vigdis.schnell.husby@stolav.no

Gunnar Gjeldnes

Sykepleier / Forskningskoordinator / NorMIT koordinator
Telefon: +47 414 40 406
E-post: Gunnar.gjeldnes@stolav.no

Fant du det du lette etter?